Uzdrowisko Kołobrzeg napromieniowane falami 5G

    

Anteny miały być montowane tylko w największych miastach, do nich dołączone także miejscowości wypoczynkowe i uzdrowiska

Rodzi się pytanie… Czy teren uzdrowiska, gdzie leczą się głównie ludzie starsi powinien być “napromieniowany” falami, których szkodliwość stoi wciąż pod znakiem zapytania? Czy Kołobrzeg straci swoich stałych gości?

W sezonie letnim przewija się tam ponoć ponad 3 miliony ludzi! Tak się dzieje na całym wybrzeżu, ale Kołobrzeg ma status całorocznego uzdrowiska!
Są różne teorie, mówi się o nich spiskowe. Jeśli zawierają choćby ziarno prawdy, to faktycznie można tu zdrowotnie zaszkodzić ogromnej liczbie ludzi. Na orbitę okołozimską wysyła się satelity-nadajniki, ma ich być docelowo ponad 42 tyś! Zatem, tam gdzie nie będzie anten naziemnych, będzie docierał sygnał z kosmosu.

Jeśli chodzi o Kołobrzeg, to jest to także teren niezwykle atrakcyjny dla deweloperów. Jednakże klienci, którzy są zainteresowani kupnem lokalu, apartamentu zaczynają się interesować tym, jakie jest w danym miejscu natężenie fal 5G.
To nie wróży dobrze tej branży.

Na zdjęciu powyżej budynek znanego sanatorium. Tej anteny raczej dawniej nie było…
Wokół inne, duże i odwiedzane: Kielczanka, Gryf, Muszelka…


ZOBACZ RÓWNIEŻ: