Światowy przekręt z Covid-19. Patenty pochodzą z 2015 i 2017 roku

    

Wszystko kiedyś wyjdzie na jaw, prawdy nie da się zatuszować, ani ukryć

Jak się okazuje cała ta koronowirusowa kpina była zaplanowana. Znaleziono w internecie dokumenty, one wciąż są w publikacji:
Link 1
Link 2

Jeżeli ktoś nie zna angielskiego, można włączyć automatyczne tłumaczenie.
Kto złożył wnioski patentowe, które dotyczyły testów biometrycznych Covid-19? Mr. Richard A. Rothschild!
Linki do stron, to oficjalne rejestry patentowe Holandii i USA.
Większość mieszkańców tej planety uważało termin NWO (Nowy Porządek Świata) za abstrakcję, teorię spiskową.
I oto mamy dowody, iż Covid-19, to dawno zaplanowany scenariusz, oszustwo, które jest etapem do wprowadzenia nowego ładu na świecie.
O tym zresztą mówił również premier Morawiecki, tzn. nieopatrznie mu się wymknęło…
NWO pospiesznie wycofuje się ze swojego stanowiska w tej sprawie, ponieważ ogromna grupa prawników z całego świata szykuje zbiorowe oskarżenie i pozew, w którym mowa będzie nawet o ludobójstwie.

Tymczasem najbogatsi zarobili na plandemi kolejne miliardy…

Patenty, o których piszemy, to metody pozyskiwania i przesyłania danych biometrycznych (np. parametrów życiowych) użytkownika.
Jak? Przez smartfon, który będzie miał, pewnie już ma wbudowany, akcelerometr. Czy nadal dziwne może się wydawać instalowanie sieci 5G, także w kosmosie?

Chodzi o metodę pozyskiwania i przesyłania danych biometrycznych (np. parametrów życiowych) użytkownika.
Dane są analizowane w celu ustalenia, czy użytkownik cierpi na infekcję wirusową, taką jak Covid-19.
Metoda polega na wykorzystaniu pulsoksymetru do pomiaru przynajmniej procentowego nasycenia tętna i krwi tlenem, który jest przesyłany bezprzewodowo do smartfona.
Aby upewnić się, że dane są dokładne, do pomiaru ruchu smartfona i/lub użytkownika służy właśnie akcelerometr wbudowany w smartfon.

Wszystko układa się w sensowną całość. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wąska elita ludzi, którzy zarządzają, mają wpływ na światowe media i banki, od lat przygotowuje bez naszej wiedzy – mieszkańców tej planety, nowy plan, porządek życia na Ziemi, także masowej depopulacji!

W temacie pandemii polecamy poniższy materiał filmowy

 

Coraz więcej faktów wskazuje na to, że ogólnoświatowa afera z tak zwaną „epidemią” koronawirusa covid -19, została w przestępczy sposób sfabrykowana i była przygotowywana od co najmniej roku 2015.

W telewizji internetowej pokazano skan patentu uzyskanego przez Richarda Rothschilda w 2015 roku, na: metodę i system testowania wirusa …covid-19. (źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QtDygI6CTeg 19:28 minuta programu).

Skąd w roku 2015 Rothschild wiedział, że pięć lat później wybuchnie „epidemia” koronawirusa, do której diagnozowania będą potrzebna testy, które on opatentował?

W efekcie rozpętania w mediach całego świata histerii o „epidemii” covida- 19, fabryki produkujące testy na podstawie licencji udzielonej przez Rothschilda sprzedały dziesiątki miliardów testów. Zarobiły one setki miliardów dolarów, z których większość musiała wylądować w kieszeni Rothschilda!

Ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, a wpływy ze sprzedaży testów okazały się za małe, więc fabryki farmaceutyczne przygotowują się do przekrętu jeszcze większego; sprzedaży szczepionek na wirusa covid-19.

Ponieważ żaden ośrodek naukowy na świecie nie wyizolował wirusa covid-19 (a więc nie wiadomo czy on w ogóle istnieje poza testami Rothschilda), więc produkowanie szczepionek w sytuacji gdy nie wiadomo co wywołuje chorobę (czyli infekcję grypopodobną o łagodnym przebiegu), jest z medycznego punktu widzenia niewyobrażalnym absurdem!

Pomimo tego duża część „naukowców” i „lekarzy” popiera pomysł szczepień i bierze aktywny udział w propagandzie medialnej mającej utwierdzić ludzi w przekonaniu, że epidemia i pandemia są faktem, z którym trzeba walczyć poprzez szczepienia, choć dane statystyczne z całego świata pokazują, że nie ma żadnej „epidemii” i „pandemii”! W czasie trwania rzekomej pandemii śmiertelność na świecie spadła, co nie przeszkadza medialnym skorumpowanym mediom twierdzić co innego.

Ujawnienie patentu na metodę i system testowania wirusa covid-19, rodzi szereg pytań:

Na jakiej zasadzie Rothschild wykorzystał w swoim patencie technologię PCR? Twórca tej metody musiał mu udzielić zgody. Dlaczego więc gdy testy PCR wypuszczono na rynek, Kary Mullis (twórca technologii PCR) publicznie oświadczał, że testy wykonywane w oparciu o jego technologię nie nadają się do celów diagnostycznych?
Te oświadczenia Kary Mullisa było zapewne przyczyną jego śmierci, gdyż stanowił zagrożenie dla oszukańczego biznesu!
2. Do ustalenia pozostaje, w jaki sposób Rothschild i jego banda skłoniła do udziału w przestępczym biznesie prawie wszystkie rządy na świecie?
Zapewne rządy te zostały skorumpowane, na co wskazuje oświadczenie Łukaszenki, że proponowano mu prawie 1 miliard euro, żeby na Białorusi zrobił to samo, co zrobił rząd Włoch w swoim państwie. Motyw gigantycznej korupcji potwierdza też przypadek Szumowskiego. W różnych formach otrzymał on kilkaset milionów niby na jakieś badania.
3. Czy wobec tego gigantycznego spisku szatanów od Rothchilda wobec całej ludzkości- ludzkość wybroni się, skoro jest bezbronna?

Medialna propaganda tak wyprała ludziom mózgi, że zdecydowana większość z nich dała się oszukać i ogłupić głównym mediom oraz zdemoralizowanym i skorumpowanym lekarzom i naukowcom. Ci ogłupieni i oszukani ludzie stanowią śmiertelne zagrożenie dla normalnej mniejszości, gdyż nieświadomie wspierają działania bandy przestępców terroryzującym ludzi, by ich okraść, zniewolić, a na koniec większość z nich unicestwić szczepionkami!!”

Anthony Ivanowitz z pospoliteruszenie.org


ZOBACZ RÓWNIEŻ: