Setki martwych ptaków na ulicach Rzymu

    
wiadomosci-6-luty-2020

Dywan martwych ptaków w Rzymie. Stało się coś bardzo dziwnego…

To wydarzyło się wczoraj. Nad miastem pojawiła się ogromna chmura ptaków. Nakręcono film: https://www.facebook.com/sandro.romano.315/videos/10221033319212220

Potem wiał silny wiatr, który poprzewracał drzewa. Kiedy strażacy przybyli na miejsce zobaczyli coś bardzo niepokojącego…

Na ziemi leżały martwe ptaki, setki ptaków. Niektóre wciąż żyły. Co spowodowało tak dziwne ich zachowanie?

Poznań wstrząśnięty tragiczną śmiercią Dominika Sikory

olimpijczyk-zbiera-pieniadze-dla-rodziny-tragiczna-smierc-dominika-sikoryZnany zapaśnik został pobity na poznańskim rynku. Miał zaledwie 29 lat.
Mieszkańcy Poznania są w wielkim szoku. Policja szuka mordercy. Ma wypuścić list gończy.
Nie mogę uwierzyć w to, co się stało – powiedział Antoni Obrycki. Prezes i trener Klubu Sportowego Sobieski Poznań to był bardzo silny facet…

Tedy Bundy zamordował 30 dziewczyn

seryjny zabójcaZostał skazany i wyrok wykonano. Po jego śmierci naukowcy chcieli zbadać jego mózg. Chcieli dociec, dlaczego był seryjnym mordercą, czy spowodowały to jakieś zmiany w mózgu. Zabijał zwykle przy użyciu tępego narzędzia, czasami przez uduszenie. Nierzadko odbywał stosunek z ofiarą przed morderstwem i po.

Bydgoszcz zajęła 10 miejsce w konkursie o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży.

bydgoszczPokonała Rzym, Cork i Menorcę
Bydgoszcz po raz pierwszy brała udział w tym prestiżowym konkursie. European Best Destinations organizowany jest od 2009 roku przez międzynarodową organizację z siedzibą w Brukseli, której celem jest promocja kultury i turystyki w Europie.
Bydgoszcz jako jedyne polskie miasto walczyło o zaszczytny tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży 2020. Miasto nad Brdą konkurowało m.in. z Paryżem czy Berlinem. Ostatecznie zwyciężyło francuskie miasto Colmar.

Gdańsk. Pobite niemowlę w ciężkim stanie w szpitalu

niemowle-w-stanie-ciezkim-w-szpitalu-w-gdansku-rodzicow-mieszkancow-malborkaNiemowlę, dziewczynka, w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala w Gdańsku. Rodziców, mieszkańców Malborka, poszukuje policja. Służby nie wykluczają pobicia. Prokuratura podjęła decyzję o zatrzymaniu rodziców.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: