Nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa!

    

Niesamowite! Niemiecki Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa!

Żąda on komisji śledczej w parlamencie Niemiec z powodu pozbawienia ludności wolności i drastycznego naruszania praw człowieka… I radzi mądrym prawnikom zając się poważnie tym skandalem i go zatrzymać, oraz winnych pociągnąć do odpowiedzialności. W tej chwili dzieją się ogromne niedbalstwa, na podstawie których ludzie są pozbawieni wolności, ich finanse są zagrożone. Ludzie nie mogą podróżować, rodziny nie mogą się spotykać…Tego nie można tolerować – ani prywatnie, ani w życiu publicznym.

Jest pulmonologiem, internistą, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej oraz zdrowia publicznego, był wiele lat posłem SPD, przewodniczącym Komisji Zdrowia w Radzie Europy.
Mówi: Samo określenie pandemia zostało nie wiadomo dlaczego zmienione i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo „pandemia” było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Takie coś nigdy się nie zdarzało. Teraz zmieniono znaczenie tego terminu w tym sensie, że jest to choroba występująca na całym świecie, niezależnie w jakim nasileniu. Tylko że – w tym sensie co roku mamy pandemię!

Opracowano szybkie testy, które nie są oficjalnie sprawdzone i zatwierdzone! Potem wprowadzono ludzi w panikę poprzez media.
Ludzie biegną w panice do lekarzy, a potem saą na potęgę testowani, jak nigdy dotąd! Ponieważ do tej pory nikogo to nie interesowało,  ponieważ każdego roku pojawiają się nowe wirusy koronowe. To jest całkiem normalne. Ale teraz wszyscy, którzy doświadczają objawów grypy, są testowani – i oczywiście wirus zostaje znaleziony. Statystyki rosną, ponieważ on jest, ponieważ nosimy go w sobie, prawie wszyscy, jak co roku. Chorzy idą więc do szpitala, chociaż w normalnych okolicznościach wyleczyliby grypę w domu i tylko niektórzy poszliby do lekarza. W szpitalu dochodzą do tego niebezpieczne wirusy szpitalne, które jak zawsze – powodują większość zgonów,  zawsze i na całym świecie…

Dzieci są traktowane prawie jak przestępcy, ponieważ nie chorują, ale tak jest z każdym, kto ma zdrowy układ odpornościowy. Więc zabrania się wszystkim kontaktów socjalnych, towarzyskich spotkań, normalnego życia. Wszyscy są traktowani jako potencjalne niebezpieczeństwo. Ludzie stali się dla siebie wrogami i nakręcają się sami dalej w tym kierunku. Czyste szaleństwo.

PZH: zgony na grypę w Polsce

od 01,01,2020 do 15,03,2020 – 47 osób
od 01,01,2019 do 31,03,2019 – 88 osób

Nie przypominamy sobie żadnej kwarantanny w 2019!

Wywiad w języku niemieckim:


ZOBACZ RÓWNIEŻ: