Coś się dzieje z dziećmi! Niszczą nam całe pokolenie

    

Nastąpił gwałtowny wzrost wizyt u dziecięcych psychoterapeutów. Dlaczego mamy zmowę milczenia?

To co się stało, co się dzieje w kraju i na świecie ma niestety bardzo tragiczny w skutkach wpływ na nasze dzieci, na całe pokolenie, które ma nas pracujących, budujących biznes, dobrobyt rodzin i ogólnie całego kraju wkrótce zastąpić.
W mediach “gównego” się o tym nie mówi, nie pisze, a problem narasta z dnia na dzień.
Co się dzieje? Widzimy to na co dzień. Puste podwórka, boiska, parki, nawet klatki schodowe. Miasta umierają. Co się dzieje z dziećmi, młodzieżą? Lekarze, psychiatrzy punktują kilkanaście niepokojących objawów:
– zniechęcenie
– problemy z koncentracją
– brak motywacji do działania
– zamykanie się w sobie
– ogólne rozbicie
– niemożność skupienia się na czytaniu
– problemy ze zrozumieniem
– problemy z pamięcią
– brak energii do działania i demotywacja

Przyczyn jest kilka. Głównie oczywiście brak normalnego kontaktu z rówieśnikami, kontaktu ze szkołą, zabaw, rozgrywek sportowych, brak ruchu, życia kulturalnego. Pojawił się także problem z dietą. Dzieci dosłownie “opychają się” żółtym serem, słodzonymi płatkami, jakimiś dziwnymi, gotowymi kanapkami, nutellą, piją na potęgę colę, napoje energetyczne, nawet kawę i alkohol.

To wszystko powoduje, jak ostrzegają lekarze, ogólne otępienie, przyćmienie, półświadomość, przymulenie, brak zapału do robienia czegokolwiek.
Zdalne nauczanie kończy się tym, że dziecko nie wychodzi z łóżka, z komputerem na kołdrze spędza całe godziny. Mając do niego dostęp gra w tworzone przez “system” gry, które totalnie ogłupiają młodego człowieka. To wszystko sprawia, że kiedy zrozpaczeni rodzice wreszcie zauważą dziwne zachowania dzieci, lęki, problemy ze snem, zatrucie chemiczną żywnością i napojami, zwracają się o pomoc do psychoterapeuty. Czy pomoże?


ZOBACZ RÓWNIEŻ: