APOKALIPSA

    

Trzecia fala atakuje na całej rozciągłości.

W Wielkiej Brytanii kudłaty ogłosił właśnie totalny lockdown! W Niemczech drakońskie obostrzenia. Za nimi podążają kolejne marionetki. Związane jest to z tak zwaną nową mutacją, która jest tak szybka i zabójcza, że na dziesięć tysięcy przebadanych w hrabstwie Kent kierowców podczas świątecznego hardcoru zebrali aż całe trzydzieści sześć pozytywnych wyników testów! Ludzie są zmęczeni, wytresowani i zdezorientowani. Wychodząc z domu zapominają portfela ale nie zapominają kagańca, bo im go wdrukowano w mózgi. Nawet nie mając pojęcia o polityce, czują instynktownie, że pomimo iż coraz więcej choruje na Covid, to tutaj jednak idzie o coś znacznie większego.

Dzieci pozamykane w aresztach domowych, są tresowane do życia w NOWEJ NORMALNOŚCI, starsi zaś przeznaczeni do utylizacji. Niektórzy z tych psychopatów już otwarcie mówią, że “nie da się przeprowadzić masowych szczepień jeśli media społecznościowe są otwarte”. Bajka! Będą szli w kierunku całkowitej cenzury sieci – jak w Chinach. Na razie wypuścili eksperymentalną szczepionkę, o której nikt poza nimi nie wie jakie wywoła długofalowe skutki. Póki co jedna kobieta w Meksyku dostała zapalenia rdzenia kręgowego w pół godziny po szczepieniu a drugą znaleziono w Portugalii, martwą, we własnym łóżku. Pfizer – słynny producent szczepionki? Kto za nim stoi? Jednym z udziałowców jest Fundusz Rotshildów – czysty przypadek. Tutaj mamy do czynienia z samymi przypadkami!

Od marca. I wirusem z “targu zwierzęcego”. Słyszycie dziś coś o Wuhan? Cholera, tam już epidemia ustała! Niewiarygodne. Żółtki spełniły swoją rolę w podłożeniu ognia pod rafinerię a teraz przejmują biznesy na Zachodzie, więc u nich koronawirus zdechł. Na jesieni tego roku będzie czwarta fala. Potem piąta. I następne zarazy. I kolejne lockdowny. WHO od miesięcy straszy kolejnymi pandemiami, w tym zabójczej CHOROBY X, przy której koronawirus to ledwie niewinna igraszka. Wszystko idzie według planu.

W Hiszpanii jest największy kryzys i zubożenie klasy średniej od dziesięcioleci. Za nią podążają kolejne kraje. Kiedy to wszystko się kończy? Gdy: 1. Doprowadzą do całkowitej likwidacji gotówki 2. Zniszczą średnią przedsiębiorczość 3. Wszystkich powyszczepiają 4. Odchudzą systemy emerytalne i pozbędą się starszych i “niepotrzebnych” 5. Przejmą upadłe firmy, docelowo ma być dwóch pracodawców: korporacje i rządy 6. Poddadzą społeczeństwa całkowitej inwigilacji i technologicznej kontroli 7. Zamienią jednostki w upodlone, pozbawione czucia i empatii bio-mutanty 8. Całkowicie zniszczą więzi społeczne 9. Zniszczą zaufanie, rodzinę i tradycje oraz dokończą lewicową rewolucję gender i LGBT 10. Państwa zamienią w teoretyczne byty, zależne całkowicie od kapitału, zresztą już dziś tak jest. 11… 12… 13… Agenda 2030, Fundacja Rockelfellera, Gates i spółka – tam są dokumenty i odpowiedzi. Korupcja, psychoza, kłamstwo i propaganda, upadek elit, upadek mediów, upadek wszelkich autorytetów i zidiocenie ludzi sięgające kosmosu – to mamy teraz.

A za chwilę? Scenariusz horroru – Apokalipsy. Śmieszne? Można wykpić frazesami o teorii spiskowej? To proste pytanie: kto z tych śmieszków dwa lata temu by uwierzył, że za rok zabronią mu wychodzić z domu, iść na cmentarz czy do kina albo na spacer? Śmiesznie to już było… W 2009 roku Onet – najbardziej mainstremowe medium w internecie – opublikował tekst pod tytułem HORROR, KTÓRY CZEKA LUDZKOŚĆ, w którym krok po kroku opisano przerażający scenariusz New World Order, realizowany przy pomocy globalnej pandemii. Czaicie? Onet taki tekst wypuścił! Nie do wiary. Kilka dni temu go usunęli ale w sieci nic nie ginie.

Kiedy zaś będzie normalnie? – ludzie pytają. Normalnie to już było. Nigdy już nie będzie normalnie. Najwyższy czas zdać sobie z tego sprawę. Kto tego nie rozumie, jest zwykłym idiotą. Przyszedł czas aby zacząć kopać sobie ziemiankę. Memento.

Łukasz Grysiak


ZOBACZ RÓWNIEŻ: