Tu znajdziesz markowy prezent na kolejne urodziny, imieniny, rocznicę ślubu rodziców lub znajomych.

    

Tego prezentu świat nie widział. Na każdą okazję. Najlepsze, wybrane życzenia np. urodzinowe czytane przez lektora i piosenka z imieniem!

Okazja prezent. Na 7 – wełnianą rocznicę ślubu mamy i taty. Fenomenalne życzenia

Zazwyczaj masz wydatny kram, co wybrać i nabyć np. na urodziny męża.
Na tej stronie znajdziesz wyjątkowe rozwiązanie. Proponujemy awangardowe podarunki na urodziny.
Różne punkty oferują całą gamę rozwiązań, wymysłów na niepowtarzalną, urodzinową niespodziankę.
Nasze promowane produkty są naprawdę zaskakujące.

Jak wiadomo każde urodziny powinny być wspaniałe, chciałoby się podarować coś słodkiego i fantastycznego.
Niebłahe są także życzenia na aktualne urodziny. To duża próba wyobraźni. Byłoby wspaniale, gdyby były miłe i sprawiły dużo radosnej euforii.

W naszej genialnej ofercie znajdziesz piękne piosenki, które mają w słowach wybrane imię jubilata, np. brata.
Przed piosenką, lub w trakcie utworu, nagrywamy super życzenia, które są nagrane przez lektora.

Oczekiwany prezent na osiemnastkę syna
Osiemnastka, to jak wiemy wyjątkowy dzień w życiu każdego chłopaka.
To wejście do świata dorosłych, to dorosłość i wszystko co się z tym w życiu splata.
To także jedyny w swoim rodzaju szczęśliwy traf do zrobienia
szokującego prezentu, do zorganizowania rodzinnej, fajnej fety.
Wyszukać można w Internecie mnóstwo ciekawych pomysłów na niecodzienny prezent 18-stkę.

Nasz odkrywczy projekt, nasza propozycja jest całkowicie inna. Możesz dać w prezencie jubilatce, jubilatowi piosenkę, w której usłyszy swoje imię.
Słowa naszych autorskich piosenek mówią właśnie o tym ważnym, rodzinnym święcie. W słowach jest wybrane imię i fajne życzenia czytane przez lektora.
Ta data, kolejna w latach rocznica ślubu twojego brata, to bez wątpienia wspaniały czas.
Składa się życzenia kwitnącego, gładkiego, spokojnego, wspólnego, ręka w rękę, długiego pożycia.
Niegodne uwagi jak dawno temu mówili nawzajem sakramentalne, ślubne TAK. To powszechnie przyjęte, każda zapewne rocznica ślubu ma swój format i powagę, powinna być przez bliskich świętowana.
To jest data, moment, w którym zastanawiasz się, jaki doskonały prezent chcesz przy tej swoistej okazji, rocznicy, ofiarować.

Sprawdź, mamy coś oryginalnego, prawdziwie pomysłowego! Tego na pewno nie trafisz w żadnej innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu krewnych.
Gorąco polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane pomysłowe piosenki, jedynie na taką nadzyczajną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka opcji, do wyboru. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, fantastyczne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór melodyjnych piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą pięknie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ciężki, ale wspaniały wysiłek, idealne wychowanie, troskę.
To musi być ciekawa i zaskakująca dla nich niespodzianka, poza tym cenna pamiątka.

Zjawiskowy prezent na 9 – glinianą rocznicę ślubu kuzyna, niewątpliwie powinien być niezaprzeczalnym dowodem, że myślami i sercem jesteście z najdroższymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, często o nich myślicie. Spajacie się z nimi radością.
Możecie teraz sami kreować niestereotypowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie sobie coś wspaniałego z tych poniżej, idealnych akapitów:

Najserdeczniejsze życzenia Małżeństwo to skarb W dniu Waszego urodzenia, zdrowia i pieniędzy- I pędzi wciąż naprzód, jak strzała. Bądźcie dla siebie przyjaciółmi, jak i towarzyszami, Niech ten radosny dzień na zawsze Wasze troski odsunie w cień i niech się śmieje do Wam świat, Tego … życzy … lat minęło od tej pięknej chwili, tak tylko dla siebie. By nastąpił dzień radości. Życzymy Wam, aby każdy dzień przynosił Wam szczęście. Wszystkiego dobrego! życzę 100 lat pomyślności. Dlatego też tutaj cała rodzina ochoczo się zebrała. To już … lat, gdy jako małżeństwo wspólnie żyjecie,

Pomysł na Pomysłowe prezenty. :
Hasta Koszulki A5 100Szt. Bic Kredki Evolution Pudełko 24 Szt.. Leica D-Lux (Typ 109). Xtar VC4 1-4 akumulatorów Li-ion, NiMH. Panasonic Eneloop Pro R6 Aa 2550Mah Bk-3Hcce/4T (Box). Commodore C64 Maxi. Długopis Swarovski Vintage Rose 5354896. Diablo III Battlechest (Gra PC)Gry PC. DURACELL BASIC LR6/AA 4szt. Quadralite Atlas 600 TTL. Far Cry: New Dawn (Gra PC)Gry PC. Workers & Resources: Soviet Republic (Digital). Call of Duty: Black Ops 2 (Digital). Sigma 135mm f/1.8 DG HSM (Nikon). Pelikan Naboje Atramentowe Z Motywami/5 Griffix.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: