Teoria spiskowa? Czy tak ma wyglądać świat?

    

Pieniądze i technologia zupełnie pomieszała w głowach pewnej grupie najbogatszych rodzin na Ziemi

Pewne wpisy, czy artykuły są sukcesywnie usuwane z portali społecznościowych, praktycznie natychmiast. Dlaczego tak się dzieje i komu zależy na ukrywaniu prawdy, prawdy w którą trudno uwierzyć…
Nie sposób sprawdzić, czy te informacje są prawdziwe, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Otóż publikuje się informacje, jakoby wszyscy Chińczycy zostali obowiązkowo zaszczepieniu jesienią, ubiegłego roku.
Owa szczepionka zawierała replikowany, cyfrowo kontrolowany genom RNA. Dokładnie z tego zbudowany jest wirus korona!
Jak można go uruchomić w organiźmie? Do tego wykorzystuje się fale wysokiej częstotliwości 60 Ghz. Skąd my to znamy, co to takiego? Nic innego jak nowa sieć 5G!
Czy to ma jakiś związek z epidemią w Wuhan? Okazuje się, że ma, i nie tylko w tej lokalizacji. W Wuhan zainstalowano sieć 5G.

Jest jeszcze inna “ciekawostka” w tym temacie. W ogólnoświatowych statystykach dotyczących zachorowań spowodowanych przez SARS-Cov-2 – koronawirus znajduję się ogromny statek wycieczkowy Diamond Princess. Ten, widoczny na zdjęciu.
Na pokładzie 2666 pasażerów, także Polacy, również 1045 pracowników obsługi. Znajduje się przy wybrzeżu Yokohamy.
Nie wolno opuszczać kajut, często są bez okien. Okres kwarantanny ustalono na 14 dni, jednak mimo tych zaostrzonych restrykcji, wciąż są nowe przypadki zakażenia.
Otóż statek ten jest również wyposażony w sieć 5G! Teoria spiskowa kojarzy kilka faktów, to wszystko działo się i dzieje na naszych oczach.
Latami rozsiewany był pył chemiczny z samolotów, pod pretekstem zahamowania ocieplenia klimatu.
Te związki wtopiły się w glebę, rośliny i nasze organizmy. To jeden z czynników “zdigitalizowania” populacji na Ziemi. Do tego dodajmy 5G i… Co najważniejsze – przymusowe szczepienia, które są zaplanowane i już obowiązkowe w niektórych krajach.
Mówi się, że taka technologia może zdalnie sterować narządami ludzi, wręcz ich uśmiercać…
Elita używa nazwy “Wave” – inaczej “V”, czyli wirus.
Co ciekawe Ameryka nie godzi się z takim scenariuszem opanowania ziemskiej populacji. Prezydent Trump tworzy potajemnie kosmiczną technologię, do zwalczania sposobów sterowania ludźmi w ten sposób.
Na pewno MUSIMY odrzucić każdą próbę masowych, przymusowych szczepień! Czy ta pandemia ma nas do tego zmusić?

Nasuwa się wiele pytań. Kto za tym stoi i dlaczego chcą Nowego Porządku Świata.
Przecież praktycznie każdy kiedyś kończy swoje na tej Ziemi bytowanie, po prostu umiera…
Otóż “Elity” uruchomiły już dawno prace i badania nad zapisaniem zawartości ludzkiego mózgu na nośnik cyfrowy.
Niewyobrażalne pieniądze wydaje na to m. in. Bill Gates. Niestety, chociaż sam pomysł jest niesamowity i praktycznie gwarantuje rodzaj nieśmiertelności, ale wielcy tego świata planują coś zupełnie innego. Mianowicie przekopiowanie tej “cyfrowej” świadomości do mózgu innego, wybranego, młodego człowieka! Są już pierwsze udane próby.
Trans Geneza – tak nazywa się ten plan. Na forum publiczne nie wyciekają żadne konkretne dowody, czemu specjalnie nie można się dziwić. Rodzi się tylko pytanie dokąd zmierza świat…


ZOBACZ RÓWNIEŻ: