Maseczki mamy nosić nawet po pandemii!?

    

Gościem porannej audycji radia RMF FM był minister Adam Niedzielski

Poruszono wiele bieżących i palących tematów, jednak to, co powiedział o noszeniu maseczek bulwersuje. Stwierdził, że “maseczki być może definitywnie w ogóle nie znikną. Forsowane przez rząd zasłanianie twarzy pozostanie już na zawsze, nawet po zakończeniu tzw. pandemii.”

Film:

Nieprzeciętne prezenty. Na 12 – płócienną rocznicę ślubu cioci i wujka. Nieszablonowe życzenia
Ta wyjątkowa data, następna w pamięci rocznica ślubu waszych ukochanych rodziców, to bez wątpienia nieprzeciętny czas.
Składamy życzenia uroczego, sielskiego, bezstresowego, przy sobie, ramię w ramię, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia.

Niewiele znaczące przypuszczalnie, jak dawno temu wypowiadali sakramentalne, tradycyjne TAK. Nie ma wątpliwości każdy zapewne jubileusz, data ślubu ma duże znaczenie, rangę i powinna być wspaniale uczczona.
Masz orzech do zgryzienia, zachodzisz w głowę, jaki nieoczekiwany prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji podarować.

Super pomysł, coś zupełnie innego, rzeczywiście ciekawego! Czegoś z takim polotem na pewno nie wyszukasz w żadnym innym sklepie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu krewnych.
Gorąco polecamy, nasze autorskie, rewelacyjne piosenki, jedynie na tę fantastyczną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka opcji, można wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, ciekawe, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, jest ich wiele, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą cudownie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wysiłek, beztroskie wychowanie, starania.
To powinna być genialna i miła dla nich niespodzianka, ponadto nieoceniona pamiątka.

Znakomity prezent na 8 – spiżową rocznicę ślubu matki i ojca, musi być naocznym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z obdarowanymi, wspominacie o nich często. Łączycie się z nimi radością.
Możecie tutaj sami opracować fantastyczne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie sobie coś gustownego z poniższych, wyszukanych zdań:

w przyszłość zaglądać, Życzenia są czymś bardzo ważnym niezapomnianą przygodą Najwyżej wiosenną zieleń, Radości życzę Wam, Dziękuję Wam za miłość i uśmiech, którymi obdarowywaliście mnie od najmłodszych lat. Posłuchajcie czego Wam życzę ja: Niech Wam zazdroszczą wszystkie k…! 45. rocznica ślubu to dobra okazja do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu Waszego długiego małżeństwa. Dzień ślubu rozpoczął cudowne życie z Tobą. Te życzenia choć z daleka, Płyną niby wielka rzeka. Radości, ale do zniesienia! Czy szczęście człowieka miarą lat się mierzy? Z okazji 20. rocznicy ślubu ślemy życzenia szczęścia,

Pomysł na Zdumiewające prezenty. :
Michael Kors BRILLIANCE Pierścionek silberfarben. Smartfon Apple iPhone 11 128GB Biały. Kredki Bambino 24 Kolorów w Drewnie + Temp. Yamaha MusicCast R-N602. ITmarket Titan 700. NBA 2K20 (Digital). Długopis Stylus Z Rysikiem Do Ekranów Dotykowych. Fallout 4 (Digital). ASUS E502NA-GO010T (E502NAGO010T). The Sims 4 Miejskie życie (Gra PC)Gry PC. Tuban Bezbarwny Klej 1L. Apple MacBook Air (2019) 13,3. Marumi Polaryzacyjny Kołowy SUPER DHG 67mm. DJI Phantom 4 Pro V2.0. Maped Flamastry Do Szyb Colorpeps Window 5 Kolorów.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: