Jak się wyleczyć z Covid-19. Sensacyjne doniesienia z Włoch

    

Medialny szum wokół domniemanej pandemii był i jest celowy. To bardzo dziwne, ale WHO od samego początku zaleciło natychmiastowe palenie i chowanie zwłok. Chodziło o to, aby lekarze nie mogli stwierdzić prawdziwej przyczyny zgonu.

Tymczasem włoscy lekarze naruszyli ten protokół. Co się okazało. Wyniki badań były szokujące.
Po otwarciu rąk, nóg i innych części ciała stwierdzono, że żyły rozszerzyły się i zakrzepły, wszystkie żyły i tętnice były pełne zakrzepów krwi, które utrudniały normalny przepływ krwi, równocześnie transport tlenu do wszystkich narządów, głównie do mózgu, serca i płuc, a pacjent ostatecznie umiera.
Co najważniejsze, to nie żaden fikcyjny karonawirus, tylko bakteria powoduje powszechną krzepliwość wewnątrznaczyniową, zakrzepicę.
Wszystkie rządy świata są zobowiązane do wdrożenia zaleceń WHO, ale Włochy naruszyły tę normę. Lekarze zalecają teraz przyjęcie aspiryny 100 mg i apronaxu lub paracetamolu. Ten tekst nie jest poradą medyczną. Każdy zrobi jak będzie uważał. Włoscy lekarze sugerują, że respiratory są niepotrzebne. Wspomniane leki przypisano pacjentom i jednego dnia zwolniono ze szpitali 14 tyś “zakażonych”.
Cały świat szykuje pozwy na WHO. Padają gospodarki, biznes, ludzie tracą pracę. Udowodniono także związek zachorowań z działającą siecią 5G, powoduje ona stany zapalne i niedotlenienie.

Jolanta Kozinska, Realtor Associate
Century 21 Semiao & Associates
761 Ridge Road
Lyndhurst, NJ 07071
(201) 406-1960 Mobile
(201) 460-1800 Office
(201) 460-7912 Fax
C21JolantaK@gmail.com

Notizie dall’estero. Finalmente trovata la cura  contro il Coronavirus


ZOBACZ RÓWNIEŻ: