InterEkspress. 22-02-2021. Wydarzenia dnia, pogoda, Poznań, Covid-19

    

1. Czy jesteśmy bombardowani promieniowaniem 5G?
Każda sieć komórkowa chwali się uruchamianiem kolejnych stacji nadawczych i przekaźników. O tym się nie mówi, ale można zadać jedno proste pytanie: Czy każda sieć, mamy ich cztery wykorzystuje własne nadajniki? To by znaczyło, że jesteśmy narażeni na fale o wysokiej częstotliwości razy cztery!

2. Składka zdrowotna 2021. Zapłacimy więcej
Mamy kryzys, pozamykane sektory gospodarki a GUS ogłasza i publikuje informacje o podwyżkach składek zdrowotnych.
Jaka to będzie podwyższa? Czytamy w artykule w serwisie biznes.info

3. Do Polski dotarła odmiana angielskiego wirusa
Media informują, że wyizolowano groźną odmianę wirusa Sars, który został wykryty u kobiety. Wróciła niedawno z Anglii. Czy takie niusy mają usprawiedliwiać dalsze obostrzenia?

4. Jest lek na Covid, ale informacja jest blokowana w mediach
O dokonaniach lekarze z Przemyśla można wyczytać jedynie w mediach społecznościowych. Skuteczny lek na Covid, to coś, co popsuje biznes tzw BioFarmy. W grę wchodzą niewyobrażalne pieniądze. Zapraszamy do lektury artykułu w serwisie popularny.net

Dr Włodzimierz Bodnar z Przemyśla wyleczył ponad 1000 osób. Amantadyna leczy Covid 19

5. Jest nowy selekcjoner reprezentacji Polski
Zbigniew Boniek, jak zapowiadano wcześniej, odpowiadał wczoraj na pytania dziennikarzy i ujawnił swój wybór. Nowym trenerem reprezentacji Polski będzie portugalczyk Paulo Sousa. Zapraszamy do lektury ciekawego artykułu w serwisie sport.pl

6. Kiedy otwarcie siłowni, hoteli, restauracji?
Olga Semeniuk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii poinformowała, że jeśli poziom zakażeń nie będzie się nasilał, to jest szansa na stopniowe rozluźnianie restrykcji od lutego. Więcej w artykule interia.pl

7. Firmy nie upadają! Jest ich coraz więcej
Wypowiedź wiceministra zaskoczyła. Stwierdził, że pandemia nie spowodowała upadków działalności, wręcz przeciwnie, zarejestrowano ich więcej niż w wykazują statystyki z lutego 2020. Odsyłamy do artykułu na stronie money.pl

8. Ksiądz popełnił samobójstwo w kościele
Tragedia w poznańskim kościele. Ksiądz popełnił samobójstwo zaraz po spowiedzi. Wierni, którzy go znali są w szoku.
To wydarzyło się wczoraj. Więcej na stronie poznan.naszemiasto.pl

9. Minister zachęca do deponowania pieniędzy w bankach
To apel do Polaków. Chodzi o nasze oszczędności. Minister Kościński zachęco do wyciągania gotówki “spod materacy” i wpłacania pieniędzy na konta bankowe. Dlaczego? Więcej w artykule businessinsider.com.pl

10. Jarosław Gowin złożył deklarację
Być może obostrzenia poluzowane zostaną po 31 stycznia. Są codzienne rozmowy i konsultacje z naukowcami i lekarzami. Pora na podjęcie decyzji przyjdzie na początku tygodnia – zapowiedział minister rozwoju, pracy i technologii. Rozmowa z Jarosławem Gowinem na polecanej stronie

Tylko w naszym sklepie prezenty. Na 35 – koralową rocznicę ślubu przyjaciół. Niesłychane życzenia
Ten znaczący dzień, kolejna rocznica ślubu waszych dobrych przyjaciół, to na pewno ponadprzeciętny czas.
Daruje się z reguły życzenia anielskiego, spokojnego, opanowanego, przy sobie, ramię w ramię, długotrwałego i w zgodzie pożycia.

Niewiele znaczące przypuszczalnie, jak dawno temu wypowiedzieli wzajemnie sakramentalne, ślubne TAK. To oczywiste, raczej każdy jubileusz, data ślubu ma doniosłą wagę i powinna być przez bliskich obchodzona.
Masz orzech do zgryzienia, medytujesz, jaki perfekcyjny prezent chcesz przy tej rewelacyjnej okazji, rocznicy, podarować.

Tu znajdziesz coś fantastycznego, naprawdę ciekawego! Czegoś takiego niewątpliwie nie znajdziesz w żadnym innym sklepie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu rodziców.
Gorąco polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane okazjonalne piosenki, tylko na taką szczególną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka możliwości, można samemu wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te najmilsze, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą mile podziękować rodzicom, za trud, wspaniałe wychowanie, troskę.
To może być ogromna i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, ponadto unikalna pamiątka.

Pomysłowy prezent na 65 rocznicę ślubu rodziców, niewątpliwie winien być super dowodem, że myślami jesteście z obdarowanymi, myślicie o nich. Spinacie się z nimi ogromnym szczęściem.
Możecie, czytając tę stronę, sami kreować rekomendowane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie coś z tych, które widzisponiżej, wybranych fraz:

i pełne uroku życzymy Wam, abyście przez kolejne lata wspólnego życia nigdy nie zapominali jak smakuje miłość szczerze i z uczuciem w sercu Dobrych słów, których nie poskąpicie przyjaciołom. życzę Wam dużo szczęścia i radości. w miłości zawsze młodej. Tego Wam dziś życzę i smutku, aby płatki róż wyścielały i moc słodyczy życzy… Tak długi prawie jak stonoga. dużo uśmiechu i dużo radości. co prawda kolejne 10 lata za nami, Niech Bóg błogosławi Wam na dalsze lata małżeństwa! Dzisiaj cudowny dzień przed Wami, By się nie poddać, miłości potrzeba było do tego.

Pomysł na Niebanalne prezenty. :
Lowepro BP200. Lenovo Y700-15ISK. Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 14. Apple MacBook Pro (2019) 13,3. PASTELE DO TKANIN 15 KOL+KOSZULKA+MARKER PENTEL. Mortal Kombat Xl (Digital). Kerbal Space Program (Digital). Blaupunkt KR12SL. Pentel Kredki Pastele Do Tkanin 15 Kolorów. Crelando Lampion Do Samodzielnego Złożenia Oświetlenie Led. Koh-I-Noor Temperówka Na Korbkę Aparat. Mga L.O.L. Surprise Zestaw Artykułów Szkolnych 12X10X7 Cm. Microsoft Xbox One S 1TB Minecraft. Pentel Kredki Pastele Do Tkanin 15 Kolorów. Santoro London Gorjuss Zestaw Przyborów Szkolnych.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: