Georg Soros aresztowany. Ujawnia się porażające tajemnice celebrytów USA

    

Georg Soros został aresztowany w Szwajcarii i za kilka dni będzie przetransportowany do Guantanamo Bay detention camp, więzienia militarnego w USA.

Aresztowany ma być również Bush, już oficjalnie się przyznał, że to on, razem z ojcem przygotowali zamach 11 września w Nowym Jorku.
Mówi się także, że papież został już dawno aresztowany, a jego ostatnie wystąpienia były technicznym hologramem.
Poniższy film tego w stu procentach nie udowadnia. Być może jest to zwykły fake news.

Prezydent USA Donald Trump podjął się ujawnienia i zwalczania tzw “czarnej szlachty”, grupy ludzi, którzy rządzą finansami, mediami i mają na sumieniu niewyobrażalne zbrodnie. To są rody bankowe, żydowskie, które związane są ze sobą od kilkuset lat. Związki małżeńskie zawierają tylko w obrębie własnej grupy.
Oficjalnie się o tym nie mówi, ale City of London, to zupełnie oddzielne państwo, korporacja nie podlegająca rządowi, który w żaden sposób jej nie kontroluje, a ona kontroluje wszystkie rynki finansowe…

Daleko nie musimy sięgać. W Warszawie są wyodrębnione osiedla, na które “zwykli” Polacy nie mają wstępu. Są to oczywiście osiedla żydowskie.

Trump prawdopodobnie przejął kontrolę nad Bankiem Centralnym USA. To oznaczać może koniec imperium Rotshildów i wielkie zmiany na świecie.

Były prezydent USA John Fitzgerald Kennedy próbował zmierzyć się z globalną mafią, skończyło się zamordowaniem go w Dallas, później w niewyjaśnionych okolicznościach ginęli inni członkowie rodziny.

Od trzech lat tajemnicza osoba, lub grupa osób określana jako QAnon ujawnia pewne informacje, do których dostęp mają tylko nieliczni. Cytat z Wikipedii:

QAnon (określany również jako Q) – anonimowa osoba lub grupa osób rzekomo mająca dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych Stanów Zjednoczonych, która od października 2017 r. poprzez serwisy internetowe pozwalające na anonimowe umieszczanie wiadomości ujawniać ma informacje o rzekomo dziejącej się „za kulisami” niewidzialnej wojnie pomiędzy administracją Donalda Trumpa wspieraną przez Siły Zbrojne Stanów Zjednoczonych a tajemniczą ogólnoświatową rozproszoną grupą przestępczą, jakoby korumpującą i podporządkowującą sobie instytucje państwowe Stanów Zjednoczonych oraz innych państw świata“.

Być może stoi za tym syn Kennedy’ego, który prawdopodobnie upozorował śmierć swoją i żony w katastrofie lotniczej. Wiedział, że nie ma szans z mafią kabalistyczną. Są w sieci jego zdjęcia z młodym Trumpem, zatem znali się wcześniej.

Z kim tak naprawdę walczy Donald Trump? Dlaczego Facebook i inne portale usuwają linki do stron QAnon?

Satanizm jest chyba tylko przykrywką dla ludzi, którzy robią rzeczy niepojęte.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie poniżej, celebryci nie ukrywają się z tym, pokazują znaki skojarzone z ruchem satanistycznym.

Chodzi w tym wszystkim o ukrycie skłonności do narkomanii i sexomanii. Łączy ich “adrenochrome” – adrenalina i endorfiny, które są najbardziej uzależniającymi substancjami na świecie.
Czego dopuszczała się i wciąż praktykuje ta wąska grupa najbogatszych ludzi na świecie?
Fakty są porażające: gwałty, sex z dziećmi, nieletnimi, spożywanie mięsa ludzkiego…
Na tweeterze wyciekły zdjęcia z… Farmy ludzkiej! Pokazano ciała dzieci obdarte ze skóry, gotowe do upieczenie i spożycia.
Być może te zdjęcia są wciąż dostępne. Publikowanie ich przekraczałoby pewne normy…

Mówi się oficjalnie o “fali”, jaką znamy ze służby wojskowej. W West Point starsi kadeci gwałcili młodszych i to było rejestrowane na video. Chodziło o to, aby organizacje miały haki na przyszłych dowódców. Wielu kadetów popełniało samobójstwo.

Hollywood, to kolejna ostoja czarnej szlachty. Wielokrotnie mówił o tym Mel Gibson, zrobiono z niego wariata i w końcu wykluczono ze środowiska.

Z Internetu korzystamy codziennie. Te ikony, którymi posługują się globalne serwisy są subtelną zmianą znaków, symboliki masońskiej, tajnych organizacji. Służy to temu, aby odróżnić “swoich” od nieswoich.

NWO opanowało wiele struktur i zabezpieczyło się przed utratą wpływów, zachowując szerokie pola działania i oddziaływania.

Obecnie na terenie USA wysadza się podziemne bazy, jest ich ponad dwieście. To właśnie były miejsca kultu, gdzie mordowano dzieci i dokonywano innych zbrodni.

Domniema się, że także Pentagon (od Pentagramu) jest pod władaniem “Czarnej szlachty”, ale nie tylko…
Inwigilowani są wszyscy, w każdym smartphonie są ukryte systemy, z których korzysta Pegasus. W Polsce oddano kontrolę elektroniczną Izraelowi…


ZOBACZ RÓWNIEŻ: