Europejski rejestr zaszczepionych

    

Szczepienie się jest dobrowolne, jednak władze Unii Europejskiej, również Polski, zamierzają wprowadzić specjalny rejestr

Co się za tym kryje? Osoba niezaszczepiona może np. nie otrzymać paszportu, nie będzie mogła korzystać z pewnych usług. PiS idzie dalej. Każdy otrzyma specjalny kod QR i tu rzecz przerażająca! Kto się nie zaszczepi nie będzie mógł korzystać z usług medycznych.
Nie są to informacje wyssane z palca, wszystko opisują wiarygodne portale, takie jak polityka.pl
Jak powiedział minister Dworczyk, Polacy zaszczepieni i niezaszczepieni będą mieli inny status. Oczywiście ci pierwsi będą uprzywilejowani, drudzy powiedzmy sobie otwarcie – dyskryminowani. Być może dojdzie do tego, że nie będą mogli się nawet poruszać komunikację miejską, czy robić w sklepach zakupy.
Pytanie co się za tym kryje… Chyba nie troska o zdrowie Polaków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nieziemskie prezenty. Na wybraną rocznicę ślubu kuzynki. Perfekcyjne życzenia
Ten dzień, następna w czasie rocznica ślubu waszych ukochanych rodziców, to jak dwa razy dwa niezwykły czas.
Składajmy piękne życzenia urzekającego, beztroskiego, sielskiego, wspólnego, ramię w ramię, długotrwałego i zgodnego pożycia.

Mało ważne zapewne jak dawno temu wypowiadali wzajemnie sakramentalne TAK. To powszechnie przyjęte, raczej każda rocznica ślubu ma swoją miarę i powinna być bosko, mile celebrowana.
To ten czas, w którym dumasz głęboko, jaki udany prezent chcesz przy tej specyficznej okazji ofiarować.

Znalazłeś coś fantastycznego, prawdziwie genialnego! Czegoś w tym stylu, uwierz, nie znajdziesz w żadnej innej ofercie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu.
Rekomendujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane zjawiskowe piosenki, jedynie na tę niecodzienną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Jest kilka opcji, do wyboru. Przed melodią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, niezapomniane, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe, te najmilsze, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą olśniewająco wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wieloletni wysiłek, wychowanie, opiekę.
To może być ogromna i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, poza tym bezcenna pamiątka.

Piękny prezent na 15 – kryształową rocznicę ślubu przyjaciół, z pewnością musi być namacalnym dowodem, że myślami i sercem jesteście z kochanymi jubilatami, myślicie o nich często. Spinacie się z nimi ogromnym szczęściem.
Możecie, czytając tę stronę, sami poukładać niezapomniane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Dobierzcie sobie coś doskonałego z tych poniżej, hasłowych ustępów:

Życzę Wam czasu byś mogła W ciszy można wymierzyć subtelną wagę słów. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. Ty przysięgę składałeś swojej ukochanej żonie. Moc najpiękniejszych wrażeń Przynosimy podarunki, Znajdą się tam także trunki. odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, Niech Wam słońce jasno świeci, Chleb na stole, mleko w dzbanku, pieniądze – to nie wszystko, Kochani, życzymy Wam, aby dzień Waszej 10. rocznicy ślubu był wesoły i uroczysty. Należy Wam się ciut szaleństwa i jakaś odmienność. Wielkiego świata poznania co budzi uśmiech na twarzy, A gdy wspólne życie przebiega w zgodzie, spokoju i miłości tak jak u Was,

Pomysł na Perfekcyjny prezent. :
Heroes of Might & Magic 3: Complete (Digital). Majewski Klej Introligatorski Bambino. Celestron Travel Scope 70. Jbl Studio 290. Blok Techniczny A4 Kolor Mi. Leniar Teczka Pcv Z Raczką A3 30Mm. Mortal Kombat 11 Premium Edition (Digital). Levenhuk Bruno Plus 20×80. Kolorowe Baloniki Pachnące Flamastry Neonowe Małe Potworki. Grand Theft Auto IV (Digital). GENESIS Oxid 550. Sony Akumulator do Alpha 9 2280mAh. tatuaże naklejki wodne zmywalne Real Madrid. EPIDEIXIS STUDNIA JAKUBA. LG SJ2.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: